Андрей Хохоник (Andrey Khokhonyk): головний подарунок на Святого Миколая – перемога Миколаєва

Капітан Миколаєва-2 Андрій Хохоник став автором тріпл-даблу у матчі Першої ліги Миколаїв-2 – Авто-Плаза-Таврійська Зірка (Херсон). В активі 20-річного хлопця у звітному поєдинку 30 очок, 11 підбирань і 14 результативних передач. Не сподівався на такий здобуток – зізнається Андрій.

— Виправдовую довіру, на мене поклали зобов’язання бути капітаном. До того ж я один з найстарших хлопців у команді, відтак на власному прикладі демонструю переможну гру.

— Під час матчу спіймав кураж?

— Навіть не задумувався про ці статистичні показники. Просто почали грати, відчув, що мені вдається гра у нападі, набирав очки, а потім просто грав на партнерів, віддавав результативні передачі. І оскільки ми перед цим програли херсонцям підбирання (16 грудня Миколаїв-2 програв гостям 65:71 – ред.), більше йшов на підбирання і виявилося у мене більше 10 підбирань. Навіть не здогадувався, це більше випадковість.

— У планах за таких індивідуальних показників є повернутися до першої команди?

— Я заради цього і працюю. Не бачу сенсу зупинятися на виступах за дубль. Хочу заслужити довіру у керівництва, щоб остаточно закріпитися у першій команді.

— Така опція передбачена, що протягом сезону можеш поповнити лави першої команди?

— Так, будь-який гравець дубля може приєднатися до першої команди. Ми – єдиний колектив, ці питання за потреби вирішуються швидко.

— Можна сказати, зробив собі подарунок до Дня Святого Миколая?

— (посміхається – ред.). Можна і так сказати. Але головний подарунок – це перемога команди. А статистичний показник – другорядний. Головне – ми перемогли. Якби ми поступилися, а я мав ций самий здобуток, усе було б по-іншому, було б прикро.

24 грудня Миколаїв у Суперлізі приймає вдома Запоріжжя. Може у цій грі ти вже знадобишся?

— Думаю, по одній грі рано робити висновки. Треба на цьому рівні стабільність демонструвати. І потім вже про це думати.