Команда МБК «Николаев» в рамках соревнований 3х3 в составе Антона Мусиенко, Дениса Боброва, Дениса Иванова и Максима Шепиля стала серебряным призёром плей-оф финального этапа Lavina Суперлиги 3х3.

{На баскетбольних кортах у ТРЦ Lavina відбувся фінальний етап Lavina Суперліги 3х3.
Титул найсильніших виборювали найкращі команди серед чоловіків та жінок. Серед учасників переможці та призери попередніх етапів. Раніше вони пройшли в Києві, Одесі та Черкасах.
У Києві призерами були команди Запоріжжя-ZOG, Черкаських Мавп та БІПА-Одеси.
У Одесі нагороди вибороли БІПА-Одеса, Динамо-Одеса, Миколаїв.
У Черкасах нагороди здобули Черкаські Мавпи, Динамо-Одеса, Миколаїв}.

У Києві зіграно матчі фінального етапу сезону Lavina Суперліги 3х3. Зокрема виступали переможці та призери попередніх етапів, які раніше відбулися у Черкасах, Одесі та Києві.

У чоловіків чемпіоном стала команда UkrDealing, яка у фіналі переграла Миколаїв – 21:8. Бронзу в запеклій боротьбі проти БІПА-Одеси виборола команда Запоріжжя-ZOG.

Конкурс «триочкових» виграв Денис Іванов з Миколаєва. Іванов допоміг виграти своєму клубу і найвидовищніший матч фінальної частини сезону. Він відбувся в 1/2 фіналу між двома представниками Суперліги. «Миколаїв», програючи по ходу матчу «БІПІ-Одеса» 3:8, зумів виграти матч — 15:13. При чому, у заключному відрізку матчу миколаївці реалізували п’ять дальніх атак (!) три з них на рахунку Іванова.