Муніципальний баскетбольний клуб «Миколаїв» запрошує своїх вболівальників, на матчі баскетбольної Суперліги України Парі-Матч сезону 2018-2019 рр. З нового сезону ми представляємо абсолютно нову програму лояльності — «Клубну карту.

«Клубна карта» надає змогу відвідати поєдинки МБК «Миколаїв» в спортивній школі «Надія» — щонайменше 15, — включаючи ігри регулярного чемпіонату Української Суперліги Парі-Матч та Кубку України.

Придбати «Клубну карту» можна в бухгалтерії Клубу, зателефонувавши за номером (093) 4411838 або на сайті «Хочу Билет». Власники абонементів сезону 2017-2018 років мають пріоритетне право придбати «Клубну карту» на улюблені (минулорічні) місця до 10 серпня.

Крім знижки, «Клубна карта» надає ряд переваг її власникові про які буде повідомлено дещо пізніше.

У перервах та перед початком матчів на Вас очікують розважальні шоу за участі спортсменів та артистів, розіграші призів. До послуг вболівальників буде працювати кафе та кіоск Клубної атрибутики та сувенірів.

Перші матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч серед чоловічих команд та команд першої ліги відбудуться вже у жовтні. Остаточні дати і час початку матчів буде повідомлено додатково на афішах і сайті Клубу, а також в соцмережах.

Покваптесь!!! Лише до 25 серпня «Клубну карту» (квиток-абонемент) можна придбати зі знижкою 10% !!!

Придбати «Клубну карту» на сезон можливо тільки до 15 вересня! Після цієї дати придбати  їх стане неможливим.

Володарям абонемента  на сезон 2018/2019 обов’язково буде необхідно з 25 до 30 вересня здійснити заміну квитка-абонемента на пластикову «Клубну картку» зі штрих-кодом, для вільного проходження у СШ «НАДІЯ» через систему пропуску «Хочу билет».