МБК Николаев 87- 72 БК Запорожье-ZOG ( 22:20; 32:26; 18:8; 15:18)

У николаевской команды дабл-даблы в свои активы занесли Александр Кушниров — 19+13 подборов, и Денис Носков — 12+13 подборов. Шесть раз ассистировал своим партнёрам Влад Тонченко, по пять результативных передач у Попова и Онуфриева. Носков и Онуфриев забросили каждый по четыре дальних атаки. Кушниров с линии штрафных не мазал в этот вечер — 7/7, а также два блок-шота. 51 подбор собрала команда за всю игру, совершив 11 потерь и 9 перехватов, из них 4 на счету Шостухи.

МБК: Кушниров — 19+13 подборов, Онуфриев — 19+4 подбора+5 передач, Носков -12+13 подборов, Аникиенко — 9+7 подборов, Тонченко — 8+6 передач, Шостуха — 7+4 перехвата, Покров — 7+5 передач, Давидюк и Мусиенко — по 3.

ПОДБОРЫ — 51:43
ПЕРЕДАЧИ — 20:15
ПОТЕРИ — 11:15
ПЕРЕХВАТЫ — 9:8

ДВУХОЧОКОВЫЕ — 28/75 — 37%
ТРЁХОЧКОВЫЕ — 10/40 — 25%

Хід гри

Команди відзначилися кількома ривками по ходу першої чверті, проте на першу перерву пішли за мінімальної двоочковиї переваги господарів. Підопічні Володимира Поляха краще провели кінцівку десятихвилинки, оформивши кілька швидких відривів. Запорожці в цілому діяли швидше і агресивніше в атаці, проте відсоток влучань і втрати завадили команді Валерія Плеханова.

У другій чверті «корабели» організували потужний ривок, завдяки якому отримали 17 очок переваги. Гості не впоралися в фарбі з Кушніровим, пропустили два триочкових від Носкова і один — від Онуфрієва, після чого, здавалося б, остаточно розклеїлись, як в атаці, так і в захисті. Але Плеханов зумів налаштувати підопічних на продовження боротьби: чотири дальніх влучання від запорожців — два на рахунку Щепкіна — повернули їх до гри. У підсумку, на велику перерву команди пішли за «+8» для господарів.

У третій чверті господарі зробили ще один ривок, причому ще більш потужний, який обернувся для Запоріжжя катастрофичним відставанням, яке сягнуло 23 очкы. «Корабели» знову оформили серію дальніх влучань і знову відзначились Носков і Онуфрієв.

Однак, навіть отримавши настільки переконливу перевагу перед заключною чвертю, господарі змусили понервувати і себе, і вболівальників. Запоріжжя скористалося втратою концентрації суперника, який перестав захищатися, і як наслідок, влучати свої кидки. Підопічні Плеханова зробили ривок у відповідь, скоротивши відставання до 6 очок, проте на більше гостей в цьому матчі вже не вистачило. Триочкові Тонченка і Онуфрієва повернули «корабелам» двозначну перевагу, яке господарі вже не розгубили.

У підсумку, останній матч року в Суперлізі Парі-Матч залишився за Миколаєвом, який в третій раз в сезоні обіграв Запоріжжя в рамках регулярного чемпіонату.

 

http://fbu.ua/news/mbk-mikolav-vtret-v-sezoni-peremig-zaporizhzhya-zog