— Звісно, дуже приємно було дізнатися, що мене обрали MVP-місяця, але, зізнаюся, несподівано. Були і кращі хлопці, які цього місяця сильніше зіграли. У мене було, звісно, пару вдалих ігор. Дуже приємно, що відзначили.

Які ігри вважаєш вдалими?

— Насамперед з Черкаськими Мавпами. Обіграли їх в овертаймі. Я забив там п’ять три очкових. Вважай, протягом чверті я заробив усі очки команди – 14 очок у заключній десятихвилинці. Це досягнення, не пам’ятаю, щоб одна людина закидала за одну чверть усі очки команди. Перевів, як кажуть, в овертайм. Після гри тільки збагнув – подивився у протокол і зрозумів, що я тільки і закидав.

Черкаси у цьому сезоні вже встигли обіграти Хімік, а ви у свою чергу здолали Запоріжжя-ZOG, яке перемогло Дніпро. І зараз ви граєте з Будівельником.

— Можу констатувати – зараз усі ігри непередбачувані, може остання команда виграти у першої, так і перша може обіграти останню. Прогнозувати щось складно. З будь-ким може трапитися неприємність, і навпаки. Підсумок гри може бути будь-яким. Що ж бо Будівельника – налаштовуємося на перемогу. І у Києві, і потім у Черкасах у матчі з Мавпами буде важко нам. Ми на своєму майданчику поступилися забагато Будівельнику, є бажання повернути боржок. Подивимося, як це у нас вийде. Бо багато хто з команди не тренувався, у тому числі і я.

Занедужали?

— Тренер сказав, що вірус був ще перед матчем із Запоріжжям. Напівхворими грали тоді. Відходимо ще до цих пір.

Зробив паузу?

— В неділю тренувався, дуже важко було. А понеділок увесь день пропустив. Сьогодні вже тренувався. Бо ввечері вже на потяг і до Києва, треба було нічого не забути. Схеми напрацювати.

Відчуття м’яча не втратити?

— Я його не втрачаю. А нові схеми відпрацьовували, треба було їх засвоїти.

Готуєте сюрпризи Будівельнику?

— Просто розбираємо суперника і свої помилки, допрацьовуємо свій захист, вводимо нові елементи. Готуємося.

Ви гратимете у Палаці Спорту, готові до виступу на головній арені України?

— Приємно грати у столиці, тим більше у Палаці спорту. Але коли вже звик до малих арен, більш комфортно почуваюся у маленьких залах, бо не часто граємо у великих. Не всі звикли до таких розмірів. Це тиснутиме. Та й публіка не наша – київських вболівальників буде більше. Не всі можуть спокійно увійти у гру. Мандраж не виключений. Я до усього звик, мені буде легше, а ось молодим хлопцям буде важче.

Але ж можеш на правах досвіченого гравця і капітана заспокоїти партнерів?

— Звичайно, будемо заспокоювати. Власним прикладом додавати впевненості у дії партнерів. Сподіваюся, все буде добре.

http://fbu.ua/news/oleksiy-onufriv—bazhannya-povernuti-borzhok-budivelniku