Баскетбольный Николаев!

Поддержите голосом и репостом проект строительства первой в городе современной и действительно хорошей баскетбольной площадки на территории гимназии №4 на Намыве.
Для голосования необходимо пройти по ссылке и нажать»Підтримати»
http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/project/441?compid=9

Требуется авторизация через ПриватБанк или BankID.

После того как вы проголосовали, нажмите на кнопку «Підтримали онлайн» рядом с общим количеством голосов и убедитесь, что ваше имя и фамилия есть вверху списка.

У півмільйонному місті немає жодного сучасного і загальнодоступного відкритого вуличного баскетбольного майданчика. При цьому регулярно проводяться аматорські змагання. Любителі баскетболу грають в жахливих умовах на вулиці, або в закритих залах за гроші.Баскетбол – спорт №2 в світі за популярністю, Миколаїв не виключення і позиціонує себе як баскетбольне місто.Пропонуємо за сучасними стандартами реалізувати реконструкцію баскетбольного майданчику в центрі найбільш густозаселеного мікрорайону міста, щоб ним могли користуватись як школярі під час уроків фізкультури, так і місцеві жителі вечорами, на вихідних та під час шкільних канікул.Метою проекту є популяризація активного способу життя, баскетболу, створення місця комунікації активної здорової молоді, місця проведення аматорських змагань.Гравці Mbc Nikolaev підтримують цей проект ??

Опубліковано Александром Шарином 18 лютого 2018 р.