Найкращим гравцем місяця у Суперлізі Парі-Матч визнано Олексія Онуфрієва. Тільки-но капітан корабелів у матчі із Запоріжжя, вийшовши з лави запасних, став найрезультативнішим гравцем команди, заробивши 20 очок.

Вітаємо нашого герою.

Досвідчений форвард МБК «Миколаїв» — Олексій Онуфрієв — кращий гравець жовтня у Суперлізі Парі-Матч! Важливим для цього звання був фантастичній матч Онуфрієва проти «Черкаських Мавп». Його 5/5 триочкових та 5/6 двоочкових кидків подарували «Миколаєву» перемогу в овертаймі.

Для визначення найкращого гравця місяця враховувалися наступні показники: голосування вболівальників на сайті ФБУ, згадування тренерів Суперліги під час визначення символічної збірної туру, а також оцінка представників титульного спонсора Чемпіонату україни з баскетболу: представників ТМ Парі-Матч.

У голосуванні вболівальників перше місце посів захисник харківського Політехніка Бо Барнс, за нього віддали свої
голоси майже 43% вболівальників. Друге місце посів саме Олексій Онуфрієв, за тридцятип’ятирічного миколаївця
проголосував 21% вболівальників. Слідом розташувалися Клим Артамонов (БІПА) — 9%, Руслан Отверченко (Будівельник) — 8% і Станіслав Тимофієнко (Дніпро) — 6%.

Саме капітана Дніпра у жовтні найчастіше згадували тренери Суперліги під час визначення найкращого гравця тижня, загалом за цей пеірод його називали 17 разів, 14 разів згадували захисника Будівельника Руслана Отверченка, а Олексія Онуфрієва і южненця Дерріка Колтера згадували 11 разів, до речі кожен з них був по одному разу MVP тижня.

Трiйкa найкращих гравців місяця на думку представника ТМ Парі-Матч виглядає наступним чином: Олексій Онуфрієв, Станіслав Тимофієнко і Руслан Отверченко.

Вболівальники: Барнс — 5 балів, Онуфрієв — 3 бали, Артамонов — 1 бал.

Тренери: Тимофієнко — 5 балів, Отверченко — 3 бали, Онуфрієв/Колтер по 1 балу.

ТМ Парі-Матч: Онуфрієв — 5 балів, Тимофієнко — 3 бали, Отверченко — 1 бал.

У підсумку найбiльше залікових балів отримаkb Олексій Онуфрієв — 9, Станіслав Тимофієнко — 8, Бо Барнс — 5,
Руслан Отверченко — 4.